ورود به سامانه

ثبت نام در سامانه

مقالات ارسالی آنلاین

در حال حاضر نام کاربری و رمز عبور برای سامانه کنفرانس دانشگاه شهید بهشتی? دارید؟
رفتن به صفحه ورودی

آیا احتیاج به یک نام کاربری و رمز عبور دارید؟
به صفحه ثبت نام بروید

جهت ارسال مقاله و وضعیت آن و ورود به سامانه لازم است ثبت‌نام کنید.

چک لیست آماده سازی مقاله ارسالی
  • مقاله ارسالی قبلا چاپ نشده و هم اکنون تحت بررسی برای چاپ نیست. درغیر این صورت توضیحی برای آن در قسمت نظرات برای دبیر ضمیمه است.
  • فایل ارسالی مقالات، به فرمت docx. می باشد.
  • http://pkp.sfu.ca) حتی المقدور لینک مراجع در متن ارائه شده است. و URLs آماده کلیک کردن است
  • نویسندگان لازم است نتایج تحقیقات خود را در قالب مقاله کوتاه پنج صفحه‌ای برای انجام مراحل داوری در سایت همایش بارگذاری نمایند. ذکر این نکته ضروری است که بخش فارسی مقاله یا مقاله‌های ارسالی نمی‌بایست از چهار صفحه تجاوز نماید و در صفحه پنجم عنوان مقاله، نام و آدرس نوسیندگان، اطلاعات نویسنده مسئول و چکیده مقاله تماما به زبان انگلیسی ارائه شود. رعایت موارد فوق در نگارش مقاله ضروری بوده و عدم پیروی از آن موجب خواهد شد تا مقاله برای داوری ارسال نگردیده و عودت داده شود.
اعلان حق چاپ

نویسندگانی که اثر خود را به این کنفرانس ارائه می کنند، قوانین زیر را پذیرفته اند:
الف)  نویسندگان هم چنان که به کنفرانس اجازه می دهند تا کار منتشر نشده آنها را در Creative Commons Attribution License قرار دهد، که به دیگران اجازه دسترسی، استفاده و به اشتراک گذاری آن را می دهد، مالکان اصلی کار خود باقی می مانند.
ب)  نویسندگان امکان صرف نظر کردن از شرایط لیسانس CC و ورود به تمهیدات مستقل برای توزیع غیرانحصاری این کار را دارند. (مانند انتشار نسخه تغییر یافته در یک ژورنال) با اشاره به ارائه اولیه آن در این کنفرانس.
ج)  هم چنین، نویسندگان قبل و بعد از کنفرانس تشویق به ارسال و به اشتراک گذاری آنلاین کار خود می شوند (به طور مثال در وب سایت خودشان).

بیانیه حریم خصوصی

نام ها و ایمیل های وارد شده در این سایت کنفرانس، تنها به منظور بیان شده به کار رفته و در دسترس هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.