ورود به سامانه

ثبت نام در سامانه

اطلاع رسانی
اطلاعیه
تمدید مدت ارسال چکیده مقالات تا 30 بهمن ماه 1396
بدینوسیله به اطلاع کلیه علاقه مندان به شرکت در هشتمین کنگره ملی آسیب شناسی خانواده و چهارمین جشنواره ملی خانواده پژوهی می رساند، مدت زمان ارسال آثار پژوهی تا 30 بهمن ماه 1396 تمدید گردید
date_range ارسال شد : ۱۳۹۶-۱۱-۰۱
اطلاع رسانی بیشتر..
تصویر صفحه خانگی کنفرانس
کنفرانس‌های درحال برگزاری
هشتمین کنگره ملی آسیب شناسی خانواده

پژوهشکده خانواده
ولنجک- میدان شهید شهریاری- دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده خانواده
تهران, IR

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

خانواده به عنوان بنیاد جامعه از مهم­ترین نهادهای اجتماعی است، اگرچه با توجه به اهمیت مقوله خانواده تحقیقات و مطالعات فراوانی انجام شده است اما تحقیقات یکپارچه نگر و چند بعدی در این زمینه نیازمند تعامل نزدیک محققان و تبادل یافته­ های علمی در رشته­های مختلف و مرتبط با خانواده است. مطالعات ساختارها، فرایندها، رویکردهای آسیب شناختی و مداخل ه­ای خاص خانواده ایرانی از جمله مقولاتی است که نیازمند توجه فراوان است با اتخاذ چنین رویکردی به دنبال برگزاری شش دوره کنگره آسیب­شناسی خانواده در ایران پژوهشکده خانواده دانشگاه شهید بهشتی با همکاری دیگر مراکز علمی و اجرایی کشور هشتمین کنگره ملی آسیب­ شناسی خانواده را سازماندهی و برگزار می­ نماید.

رییس کنگره: دکتر سید حسن صدوق                       

دبیر علمی: دکتر فرشته موتابی

دبیر اجرایی: دکتر پریسا سید موسوی

 

شرکت در کنگره دارای امتیاز بازآموزی از سوی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد


ثبت نام در کنگره (پرداخت هزینه)

 


مشاهده جزئیات کنفرانس

چهارمین جشنواره خانواده پژوهی

پژوهشکده خانواده
ولنجک- میدان شهید شهریاری- دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده خانواده
تهران, IR

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ – ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

جشنواره خانواده پژوهی با هدف حمایت از پژوهشگران در حوزه خانواده، قصد دارد تا دانشجویان، اساتید و پژوهشگران سراسر کشور را به انجام تحقیقات پیرامون نیازهای خانواده ایرانی ترغیب و تشویق نماید. لذا این جشنواره با برگزاری مراسم شکوهمند با حضور برجستگان حوزه خانواده درنظر دارد امتیازات ویژه ای را به پژوهشگران برتر در این حوزه اختصاص دهد. بدین منظور از کلیه پژوهشگران در حوزه خانواده دعوت بعمل می آید که با ارسال طرح پژوهشی خود به دبیرخانه دراین رقابت ملی شرکت نمایند.

محور موضوعات جشنواره شامل کلیه رشته ها و حوزه های مرتبط با خانواده: روانشناسی، روانپزشکی، مددکاری، جامعه شناسی، حقوق، اقتصاد، سیاست گذاریو .. می باشد.

دبیر علمی جشنواره: دکتر علی زاده محمدی

دبیر اجرایی جشنواره: دکتر مصطفی مظفری

لطفا فرم تعهد نامه را پس از دانلود تکمیل نموده و پس از اسکن در قسمت فایل ضمیمه بارگذاری نمایید. ارسال این فرم ضروری می باشد. دانلود فرم تعهدنامه

ارسال طرح یا پایان نامه

مشاهده جزئیات کنفرانس

خانواده به عنوان نخستین نهاد اجتماعی در جهان و مهمترین نهاد در فرهنگ دینی و اسلامی جامعه ایران، شناخته می شود. با توجه به جایگاه خانواده در تثبیت ارزشهای ملی و دینی و همچنین با توجه به پیشرفت مباحثات اخلاقی در ایران، دانشگاه شهید بهشتی با تجربه حاصل از اجرای شش کنگره ملی و بین المللی آسیب شناسی خانواده، در نظر دارد هفتمین کنگره دو سالانه خود را برگزار نماید، تا شرایط بحث و گفتگو و انجام فعالیتهای پژوهشی در حوزه خانواده را گسترش دهد.