ورود به سامانه

ثبت نام در سامانه

اطلاعات کنفرانس
location_onدانشکده مهندسی مکانیک و انرژی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی
event ۷ اسفند ۱۳۹۷ – ۹ اسفند ۱۳۹۷
تصویر صفحه خانگی کنفرانس
به‌استحضار می‌رساند پس از 6 دوره برگزاری کنفرانس انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدپراکنده ایران درسطح ملی،  اینک در نظر است با حضور پژوهشگران و شرکت‌های خارجی این کنفرانس در سال‌جاری در سطح بین المللی  و در تاریخ  9-7 اسفند ماه سال 1397 دردانشگاه شهید بهشتی و با یاری شماری از دانشگاه ها و سازمان های دولتی و شرکت‌های بخش خصوصی مرتبط با این حوزه و با شعار " انرژی پاک برای ایران پاک " برگزارگردد. دراین‌کنفرانس ضمن ارائه مقاله‌های علمی پذیرفته‌ شده، برگزاری‌کارگاه‌های آموزشی جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای تحقیقاتی، تشکیل میزگردهای تخصصی به منظور بحث و بررسی چالش‌های توسعه حوزه‌های مورد نظر، اجرای مسابقه ایده‌های برتر حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، ارائه جدیدترین یافته‌های علمی اندیشمندان بین‌المللی، در فهرست برنامه‌ها خواهد بود. همچنین در حاشیه کنفرانس و طی 3 روز نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و صنعتی شرکت‌های داخلی و خارجی ارائه خواهد شد.
اطلاعیه
متن پیام تصویری آیت الله العظمی جوادی آملی

به مناسبت برگزاری اولین همایش ملی فضای مجازی پاک، آیت الله العظمی جوادی آملی، پیامی تصویری ارسال فرمودند که در سرآغاز اولین و دومین همایش ملی فضای مجازی پاک به سمع و نظر مخاطبین همایش رسید. متن این پیام را می توانید از اینجا دریافت و مطالعه نمایید:

دریافت متن پیام آیت الله العظمی جوادی آملی

date_range ارسال شد : ۱۳۹۵-۰۱-۲۳
اطلاعیه
بازتاب خبری دومین همایش ملی فضای مجازی پاک

همایش ملی فضای مجازی پاک که به همت پژوهشکده فضای مجازی دانشگاه شهید بهشتی در تاریخ 17 اسفند 1394، در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزاری شد، بازتاب گسترده ای در رسانه های خبری داشته است.

  • باشگاه خبرنگاران جوان

دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دومین همایش ملی فضای مجازی پاک: فضای مجازی پاک باید در مدارس فرهنگ سازی شود.

گزارش تصویری دومین همایش ملی فضای مجازی پاک

  • خبرگزاری مهر

همایش ملی فضای مجازی پاک برگزار می شود.

حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی در دومین همایش ملی فضای مجازی پاک: دغدغه رئیس‌جمهور اینترنت پاک است/ تدوین اخلاق تعالی برای اینترنت

گزارش تصویری دومین همایش ملی فضای مجازی پاک

دبیر شورای عالی فضای مجازی از طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های موبایلی و شبکه‌های اجتماعی به عنوان اولویت مد نظر برای تصویب در شورای عالی فضای مجازی خبر داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی شبکه ملی اطلاعات و نیز افزایش سه برابری پهنای باند اینترنت در سال ۹۵ خبر داد.

  • خبرگزاری سینا

دومین همایش ملی فضای مجازی پاک برگزار می شود.

  • خبرگزاری دانشجو

ابوالحسن فیروزآبادی در همایش ملی فضای مجازی پاک: باید فضای مطلوبی را فراهم کنیم تا هویت داشته باشیم، ما اگر به دنبال هویت در فضای واقعی هستیم باید در فضای مجازی نیز به دنبال آن برویم.

حجت الاسلام خاموشی در دومین همایش ملی فضای مجازی پاک: اینترنت پاک نیاز به تدبیر دارد و حضور افراد خلاق و صاحب ایده در این فضا بسیار مهم و سرنوشت ساز است.

date_range ارسال شد : ۱۳۹۴-۱۲-۱۹