ورود به سامانه

ثبت نام در سامانه

بایگانی کنفرانس
پنجمین دوره مسابقات ملی طراحی سیستمهای دیجیتال

دانشکده مهندسی برق
بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن،ميدان شهيد شهرياری، بلوار دانشجو، دانشگاه شهيد بهشتی، دانشکده مهندسی برق

تهران, IR

۱۴ آذر ۱۳۹۷ – ۱۵ آذر ۱۳۹۷

پس از برگزاری چهار دوره مسابقه کشوری طراحی سیستم‌های دیجیتال در دانشگاه‌های صنعتی شریف ، صنعتی امیرکبیر،شهید بهشتی و تهران، پنجمین دوره این مسابقه در آبان ماه ۱۳۹۷ توسط دانشکده مهندسی برق دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌گردد. تجربه موفق چهار سال قبل گویای وجود پتانسیل بالا در دانشجویان دانشگاه‌های مختلف کشور بوده است. از کلیه دانشجویان و متخصصان حوزه طراحی سخت­ افزارهای دیجیتال در سراسر کشور دعوت می‌شود تا با شرکت در این رقابت ملی، به پویایی و کیفیت آن بیفزایند.

 

*توجه: ثبت نام شرکت کنندگان به صورت گروهی امکان پذیر می باشد، لذا یک فرد به عنوان مسئول گروه در سامانه ثبت نام کرده و در صفحه ثبت نام، در بخش "درخواست های ویژه" نام سایر اعضای گروه را وارد نمایید.


مشاهده جزئیات کنفرانس

سومین مسابقه کشوری طراحی سیستم‌های دیجیتال, IR

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

پس از برگزاری دو دوره مسابقه کشوری طراحی سیستم‌های دیجیتال در دانشگاه‌های صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر، سومین دوره این مسابقه در اردیبهشت ماه 1395 توسط دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌گردد. تجربه موفق دو سال قبل گویای وجود پتانسیل بالا در دانشجویان دانشگاه‌های مختلف کشور بوده است. از کلیه دانشجویان و متخصصان حوزه طراحی سخت­ افزارهای دیجیتال در سراسر کشور دعوت می‌شود تا با شرکت در این رقابت ملی، به پویایی و کیفیت آن بیفزایند.

*** توجه***

تیم های شرکت کننده در مسابقه باید مشخصات اعضای تیم را در قالب زیر در هنگام ثبت نام (یا پس از ثبت نام با انتخاب منوی "پروفایل من") وارد نمایند.


جهت ثبت نام در مسابقه کلیک کنید.

مشاهده جزئیات کنفرانس