ورود به سامانه

ثبت نام در سامانه

مقالات ارسالی آنلاین

در حال حاضر نام کاربری و رمز عبور برای سامانه کنفرانس دانشگاه شهید بهشتی? دارید؟
رفتن به صفحه ورودی

آیا احتیاج به یک نام کاربری و رمز عبور دارید؟
به صفحه ثبت نام بروید

جهت ارسال مقاله و وضعیت آن و ورود به سامانه لازم است ثبت‌نام کنید.

چک لیست آماده سازی مقاله ارسالی
  • مقاله ارسالی قبلا چاپ نشده و هم اکنون تحت بررسی برای چاپ نیست. درغیر این صورت توضیحی برای آن در قسمت نظرات برای دبیر ضمیمه است.
  • فایل ارسالی مقالات، به فرمت docx. می باشد.
  • http://pkp.sfu.ca) حتی المقدور لینک مراجع در متن ارائه شده است. و URLs آماده کلیک کردن است
  • فاصله سطور در متن مقاله تک فاصله ای است ، فونت 12 در صورت لزوم از فونت ایتالیک بجای زیرخط دار استفاده شده است ، تمام تصاویر و نمودارها و جداول در خود متن در محل مناسب نه در انتها می باشد.
  • متن به ملزومات سبکی و کتاب‌شناختی لیست شده در راهنمای نویسندگان که در قسمت درباره کنفرانس موجود است، پایبند می باشد.
  • در صورت ارسال به یک محور داوری شده کنفرانس، نام نویسندگان از مقاله ارسالی حذف شده، و «نویسنده» و سال در کتابشناسی و زیرنویس ها به جای نام نویسنده، عنوان مقاله و غیره جایگزین می شود.
  • در صورت ارسال برای داوری، تمام فایل های office (شامل فایل های تکمیلی) با رفتن به قسمت file، انتخاب Save as و کلیک بر Tools (یا Options در مک)، کلیک بر Securityف انتخاب Remove personal information from file properties on save، انتخاب Save، ذخیره می شوند.
اعلان حق چاپ

نویسندگانی که اثر خود را به این کنفرانس ارائه می کنند، قوانین زیر را پذیرفته اند:
الف)  نویسندگان هم چنان که به کنفرانس اجازه می دهند تا کار منتشر نشده آنها را در Creative Commons Attribution License قرار دهد، که به دیگران اجازه دسترسی، استفاده و به اشتراک گذاری آن را می دهد، مالکان اصلی کار خود باقی می مانند.
ب)  نویسندگان امکان صرف نظر کردن از شرایط لیسانس CC و ورود به تمهیدات مستقل برای توزیع غیرانحصاری این کار را دارند. (مانند انتشار نسخه تغییر یافته در یک ژورنال) با اشاره به ارائه اولیه آن در این کنفرانس.
ج)  هم چنین، نویسندگان قبل و بعد از کنفرانس تشویق به ارسال و به اشتراک گذاری آنلاین کار خود می شوند (به طور مثال در وب سایت خودشان).

بیانیه حریم خصوصی

نام ها و ایمیل های وارد شده در این سایت کنفرانس، تنها به منظور بیان شده به کار رفته و در دسترس هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.